تماس و مشاوره رایگان ۱۴۹ ۷۰۷ ۸۸ ۰۲۱

ارسال بار به تورنتو – فریت بار به ونکوور

ابتکار ترابر پارسا > حمل بار و اثاثیه به خارج از کشور > حمل به کانادا > ارسال بار به تورنتو – فریت بار به ونکوور
ارسال بار به تورنتو

ارسال بار به تورنتو و ونکوور |  هزینه‌ها و شرایط ارسال بار به تورنتو و ونکوور

ارسال بار به تورنتو به صورت دریایی و هوایی : مشتریان محترم مقیم ایران میتوانند از طریق شماره‌های ثابت و شماره موبایل در طول روزهای هفته جهت ارسال بار به تورنتو با ما در ارتباط باشند.

همچنین مشتریان محترم مقیم کانادا و دیگر کشورها کافیست پیام خود را از طریق کامنت و یا WhatsApp با ما در میان بگذارند. تمامی خدمات مربوط به مشاوره، کارشناسی، ارسال بار به تورنتو، بسته بندی، حمل تا فرودگاه و … توسط شرکت ابتکار ترابر پارسا با نظارت شما عزیزان صورت خواهد گرفت.

کلیک کنید: اطلاعات کامل در خصوص فریت بار به کانادا را مطالعه کنید.

خدمات ما: حمل بار مسافری، تجاری و مهاجرتی به صورت هوایی و دریایی به کشور کانادا 

پرسش و پاسخ:  برای پاسخ به سوالات خود میتوانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید.

ابتکار ترابر پارسا با کمال میل پاسخگوی شماست.

مخاطب عزیز: “ارسال پستی نداریم” و هیچگونه سوال در خصوص ارسال پستی “پاسخ داده نخواهد شد”

تماس با دفتر: شنبه تا چهارشنبه 8/30 صبح تا 5 عصرپنجشنبه‌ها تا 12/30 ظهر

149 707 88 021            566 708 88 021

تماس موبایل: شنبه تا پنجشنبه 8/30 صبح تا 9 شب

“” 1627 343 0912 “”

 1592 294 0910

پیام در واتسپ: پاسخ دهی در اسرع وقت

1627 343 0912

نکته مهم: از اقدامات بدون هماهنگی مانند حمل بار به فرودگاه و یا گمرک، اقدام به سمپاشی وسایل و یا بسته بندی کالاها بدون مشورت جدا خودداری نمایید. موارد این پست صرفا برای آشنایی شما با فرایندهاست.

 

11 مرحله نحوه ارسال بار به تورنتو و دیگر شهرهای Canada را بیشتر بشناسید:

مطالب زیر بر اساس تجربه و جهت آگاهی شما مشتریان عزیز تهیه شده است. توجه داشته باشید، در تمامی روزهای هفته میتوانید از طریق تماس از مشاوره تلفنی بهره برده و همچنین اطلاعات کامل در خصوص هزینه ها و شرایط ارسال بار به تورنتو را بدست آورید.

 

1. مشاوره تلفنی، بازدید کارشناس رایگان برای ارسال بار به تورنتو

اولین مرحله در فریت بار به تورنتو چه به صورت هوایی و چه دریایی مشاوره تلفنی در خصوص انتخاب نوع روش حمل و برآورد کلی در خصوص هزینه هاست. در مرحله دوم در صورت نیاز کارشناسان ابتکار ترابر برای بررسی و بسته بندی بار جهت ارسال اقدام میکنند.

در تماس تلفنی اطلاعاتی نظیر نوع بار، شهر مبدا و شهر مقصد در کانادا و همچنین زمان حدودی برای ارسال از شما دریافت خواهد شد و سپس با توجه به پروازهای فعال و همچنین خطوط کشتیرانی در حال کار بین دو کشور، گزینه ها به شما پیشنهاد خواهد شد.

تلاش ما این است تا با کمک تجربه و تحلیل شرایط هر مشتری، شما را در تصمیم گیری در خصوص زمان ارسال و همچنین شیوه ارسال بار به تورنتو یاری کنیم.

 

2. بسته بندی ارسال بار به تورنتو با کشتی یا هوایی

اگر بار به صورت فریت هوایی ارسال شود بسته بندی ها باید به صورت پالتهای چوبی و یا فلزی برای ارسال بار به تورنتو صورت بپذیرد.

دقت کنید: بسته بندی بار برای فریت بایستی مطابق با قوانین بین المللی حمل بار باشد. همچنین دقت و تجربه در بسته بندی، باعث میشود بار بدون آسیب و با بیشترین اطمینان به مقصد برسد. بسته بندی های نادرست بار بدون شک سبب آسیب دیدن جزئی و گاها شدید بار در مراحل حمل و ارسال خواهد شد.

ارسال بار به تورنتو

 

نکته: فریت هوایی بار به تورنتو نیازمند بسته بندی استاندارد بار بر روی پالت های چوبی و به کمک جعبه های استاندارد و مقاوم است:

ارسال بار به تورنتو

 

3. بارگیری برای حمل بار به تورنتو

هوایی: بارگیری برای فریت تا فرودگاه امام خمینی با وانت بار، خاور و یا هر وسیله نقلیه دیگری متناسب با حجم بار شما صورت خواهد گرفت.

دریایی: اگر بار و لوازم شما با کانتینر و به صورت دریایی ارسال گردد، پس از کارشناسی یکی از کانتینرهای 20 یا 40 فوتی برای ارسال بار به تورنتو با کشتی به شما پیشنهاد خواهد شد.

دقت کنید:

  • طول یک کانتینر 20 فوتی 6 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.

ارسال بار به تورنتو

  • طول یک کانتینر 40 فوتی 12 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.

ارسال بار به تورنتو

برای ارسال بار به تورنتو با کشتی کانتینرهای 20 فوت HEAVY DUTY تا 26 تن و کانتینرهای 40 فوت HIGH CUBE تا ارتفاع 2/60 تن قابل بارگیری هستند.

 

4. تهیه لیست بسته بندی پیش از ارسال بار از ایران به تورنتو

همه اقلام بار، لوازم و کالا پیش از ارسال بار از ایران به تورنتو بایستی شماره گذاری و به صورت لیست تهیه شود. این لیست تهیه شده جهت ارسال بار به تورنتو باید به زبان کشور مقصد (در اینجا انگلیسی) ترجمه شود.

نکته: نسخه انگلیسی ترجمه برای ارسال کالا به تورنتو برای ارائه به گمرک مقصد ضروری میاشد. این نسخه توسط همکاران ما و در فرمت استاندارد فریت بار تهیه خواهد شد.

 

5. انجام امور سمپاشی و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو تورنتو

کارگو به معنی بار است و کارگو تورنتو یعنی فرستان بار به تورنتو. با در نظر گرفتن به قانون های وضع شده در خصوص فریت بار تمامی کالاها به خصوص بسته بندی های ساخته شده ازانوع چوب و فراورده های چوبی خام، پالت ها و سایر کالاهای چوبی بایستی پیش از ارسال و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های به خصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شده باشند و گواهی سمپاشی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های دفع آفات نباتی معتبر و مجاز برای کارگو فرودگاه یا کشتیرانی صادر شود.

توجه داشته باشید که سم پاشی هیچ گونه آسیب و یا حتی تغییری در بار شما ایجاد نخواهد کرد و صرفا جهت اخد مجوز فریت و همچنین رعایت قوانین بین المللی حمل بار الزامی است.

 

6. ارسال به فرودگاه یا گمرک جهت ارسال از ایران به تورنتو با کشتی و هواپیما

6 امین مرحله از حمل بار از ایران به تورنتو مربوط به بارگیری و حمل آن است.

در صورت حمل هوایی به تورنتو، بار شما با یک وانت، خاور یا هر وسیله مورد نیاز دیگری به فرودگاه امام خمینی ره برای حمل بار از ایران به تورنتو صورت میگیرد.

در صورت حمل دریایی ، کانتینر شما برای حمل بار به از ایران با کشتی ابتدا به گمرک غرب تهران و سپس به یکی از بندرهای جنوب کشور منتقل خواهد شد.

 

7. تشریفات گمرکی در مبدا، بازرسی توسط سگ‌های مواد یاب و پلمپ بار

در صورت حمل با کشتی پس از انتقال بار شما به گمرک غربی تهران، محموله توسط سگ های مواد یاب چک و کانتینر برای حمل بار به تورنتو با کشتی پلمپ خواهد شد.

در صورت حمل با هواپیما بار در فرودگاه جهت اسکن و بازرسی با حضور شما صورت خواهد گرفت.

 

8. تحویل بار به هواپیمایی یا کشتیرانی

در حمل بار به تورنتو با هواپیما پس از صدور بارنامه معتبر هوایی، به هواپیمایی تحویل داده میشود.

در ارسال بار به تورنتو با کشتی بعد از اینکه کانتینر به گمرک یکی از بندرهای جنوبی وارد شد، به سازمان کشتیرانی برای بارگیری و ارسال بار به تورنتو با کشتی تحویل داده میشود.

 

9. صدور بیمه نامه معتبر بین المللی ارسال کالا به تورنتو

بیمه نامه های فعال برای حمل بار به تورنتو با کشتی و یا هواپیما با توجه به ارزش بار تعیین میگردد. به این صورت که از صاحب بار خواسته می شود ارزش ریالی بار را تخمین بزند. سپس با توجه به مقدار قیمتی که شما اعلام می کنید، به ازای هر یک میلیون تومان، هزار تومان هزینه بیمه به همراه لیست بسته بندی جهت صدور بیمه نامه ارسال میشود.

 

10. پیگیری آنلاین پس از فریت بار به تورنتو و دیگر شهرهای کانادا

در آخرین مرحله پس از ارسال بار به تورنتو ، شما می توانید از طریق این وب سایت به صورت آنلاین پیگیری وضعیت ارسال بار خود را انجام دهید. پس از ارسال بار به کانادا، لینک پیگیری بار و شماره بارنامه برای شما ارسال میشود.

 

11. هزینه ارسال بار به تورنتو ؟

هزینه ارسال بار به تورنتو : قیمت بار با توجه به توع بار، وزن آن و نحوه ارسال متفاوت است. همچنین خطوط هوایی و کشتیرانی مختلف طبیعتا قیمت های متفاوتی را به مشتریان خود پیشنهاد میکنند. از این رو در صورت داشتن هرگونه سوال درباره هزینه ارسال بار به تورنتو با همکاران ما در دفتر تهران تماس گرفته و یا در صورت اقامت در خارج از کشور از طریق WhatsApp با ما در ارتباط باشید.

با شیوه ها و هزینه ارسال بار به تورنتو آشنا شوید:

1. نکات و هزینه حمل بار با کشتی ؟

اطلاعات و هزینه حمل بار با کشتی به کانادا را در لینک زیر:

>> اینجا کلیک کنید <<

2. شرایط و هزینه ارسال بار به تورنتو با هواپیما ؟

نکات اساسی و نحوه محاسبه قیمت ارسال بار به تورنتو با هواپیما :

>> اینجا کلیک کنید <<

 

پرسش و پاسخ:  برای پاسخ به سوالات خود میتوانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید.

ابتکار ترابر پارسا با کمال میل پاسخگوی شماست.

مخاطب عزیز: “ارسال پستی نداریم” و هیچگونه سوال در خصوص ارسال پستی “پاسخ داده نخواهد شد”

تماس با دفتر: شنبه تا چهارشنبه 8/30 صبح تا 5 عصرپنجشنبه‌ها تا 12/30 ظهر

149 707 88 021            566 708 88 021

تماس موبایل: شنبه تا پنجشنبه 8/30 صبح تا 9 شب

“” 1627 343 0912 “”

 1592 294 0910

پیام در واتسپ: پاسخ دهی در اسرع وقت

1627 343 0912

نکته مهم: از اقدامات بدون هماهنگی مانند حمل بار به فرودگاه و یا گمرک، اقدام به سمپاشی وسایل و یا بسته بندی کالاها بدون مشورت جدا خودداری نمایید. موارد این پست صرفا برای آشنایی شما با فرایندهاست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس "اینجا" را لمس کنید!