ابتکار ترابر > حمل به هلند > حمل اثاثیه منزل به هلند – ارسال وسایل خانه به هلند

حمل اثاثیه منزل به هلند – ارسال وسایل خانه به هلند

فهرست مطالب

حمل اثاثیه منزل به هلند + پاسخ به 3 سوال متداول مشتریان درباره ارسال وسایل خانه به هلند

حمل اثاثیه منزل به هلند و خدمات ارسال به دیگر نقاط اروپا را از خدمات ابتکار ترابر پارسا جویا شوید.در طول هفته با تماس تلفنی از طریق شماره 45513 021  و02188552301 از مشاوره ی رایگان در خصوص هزینه ارسال وسایل خانه به هلند ، “شیوه ی استاندارد بسته بندی” برای امر اسباب کشی به هلند ، “بیمه” ارسال اثاثیه به هلند ، هزینه حمل اثاثیه منزل به هلند و نیز نکته های دیگر در مورد ارسال لوازم منزل به هلند مطلع گردید. همچنین برای بازدید کارشناس در خصوص ارسال وسایل خانه به هلند در تماس تلفنی با ما و ابتکار ترابر پارسا مسئله را مطرح کنید.

خدمات ما: مشاوره رایگان + ارسال بدون هزینه کارشناس + حمل اثاثیه منزل به هلند

ادامه مطلب: 10 مرحله اصلی ارسال لوازم منزل به هلند + سوالات رایج مشتریان در خصوص حمل اثاثیه منزل به هلند

حتما مطالعه کنید: نکات مهم در خصوص حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور

قبل از آن توجه شما را به تماشای ویدئوی مراحل حمل اثاثیه منزل به هلند جلب می کنیم. با ما همراه باشید.

پرسش و پاسخ:  برای پاسخ به سوالات خود میتوانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید.

ابتکار ترابر پارسا با کمال میل پاسخگوی شماست.

مخاطب عزیز: “ارسال پستی نداریم” و هیچگونه سوال در خصوص ارسال پستی “پاسخ داده نخواهد شد”

تماس با دفتر: شنبه تا چهارشنبه 8/30 صبح تا 5 عصرپنجشنبه‌ها تا 12/30 ظهر

88552301 021            45513 021

تماس موبایل: شنبه تا پنجشنبه 8/30 صبح تا 9 شب

“” 1627 343 0912 “”

 1592 294 0910

پیام در واتسپ: پاسخ دهی در اسرع وقت

1627 343 0912

09216092986

نکته مهم: از اقدامات بدون هماهنگی مانند حمل بار به فرودگاه و یا گمرک، اقدام به سمپاشی وسایل و یا بسته بندی کالاها بدون مشورت جدا خودداری نمایید. موارد این پست صرفا برای آشنایی شما با فرایندهاست.

[/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row]

ارسال لوازم منزل به هلند هوایی یا زمینی؟

این مسئله برای بسیاری از مشتریان ما به عنوان سوال وجود دارد که برای ارسال لوازم منزل به هلند باید از چه طریقی ( حمل و نقل هوایی یا حمل و نقل زمینی) مراحل ارسال را انجام داد. برای جواب دادن به این سوال دو نکته مهم در خصوص حمل اثاثیه منزل به هلند را حتما بایستی در نظر آورد.

  • یک: هزینه ارسال لوازم منزل به هلند
  • دو: مدت زمان ارسال لوازم منزل به هلند

یک: حمل اثاثیه منزل به هلند از راه هوایی

نکته: در خصوص زمان ارسال اثاثیه به هلند حمل با هواپیما در مدت زمان بسیار کمتری انجام میشود و در واقع و لوازم منزل سریع تر از حمل از طریق زمین به گمرک شهرهای هلند میرسد. اما این نکته را هم بایستی در نظر داشت که هزینه حمل اثاثیه به هلند از راه زمینی و یا هوایی در موقعیت های مختلفت از کشور مقصد گرفته تا شهر مقصد متفاوت میباشد.

با توجه به وجود پروازهای گاها مستقیم به برخی از فرودگاه های شهرهای اروپا مانند پاریس، برلین، آمستردام، مادرید و … هزینه حمل اثاثیه منزل به هلند از راه و روش هوایی گاها قابل رقابت و مقایسه با ارسال آن به صورت کانتینری و زمینی ست.

به همین منظور برای اطلاع دقیق از اینکه میتوانید اثاثیه منزل را به کدام کشور و یا کدام شهر به صورت هوایی ارسال کنید، تنها با تماس با شماره تلفن های مندرج در وب سایت مشاوره رایگان و اطلاعات دقیق تری از همکاران ما در خصوص حمل اثاثیه منزل به هلند دریافت نمایید.

برای عده ای از مسافران زمان رسیدن اثاثیه منزل به مقصد به هر روی مهمترین و اصلی ترین نکته و حتی مهمتر از هزینه ی حمل آن میباشد؛ در این وضعیت هم میتوان حمل هوایی برای ارسال لوازم منزل به هلند گزینه مناسب تری برای ایرانیان تلقی کرد. هرچند که در این خصوص در مورد کشورهای مختلف نکات ریز و مسائل دقیقی وجود دارد که بایستی خدمات دهنده های بین الملی پیش از ارسال موضوع را با مشتریان به طور شفافتری مطرح کنند. در عین حال همچنین ضوابط زیر مهم بوده و بایستی به طور دقیقتر رعایت و مورد توجه قرار گیرند.

اخطار: برای یک نمونه مثال به عنوان یکی از نکات مهم در حمل اثاثیه منزل به هلند این نکته است که حمل برخی کالا ها در ارسال لوازم منزل به هلند مثلا یخچال که در لوله ها یا موتور خود گاز دارند، با هواپیما و به صورت پروازی ممنوع میباشد؛ مگر اینکه نکات و قوانین مربوط به ارسال آن را به طور دقیق رعایت کنید.

کلید کنید: نکات کلیدی و مهم در خصوص حمل هوایی

 

دو: حمل اثاثیه منزل به هلند از راه زمینی

با در نظر گرفتن تمام موارد مندرج در بالا، دانستیم که میتوان برای حمل اثاثیه منزل به هلند از راه زمینی(کانتینری) و هم هوایی و از طریق ارسال کانتینری از راه زمینی و یا از طریق پرواز اقدام کرد. حالا برای این کار در ابتدا می خواهیم بررسی کنیم هزینه ها و قیمت به چه طریق محاسبه میشود و در ادامه مراحل عمده حمل اثاثیه منزل به هلند را نیز بررسی خواهیم کرد.

اخطار: توجه داشته باشید که 10 مرحله عنوان شده در ادامه مطلب در خصوص حمل اثاثیه منزل به هلند به صورت زمینی و هوایی مشترک میباشد. با مطلعه موارد فوق اطلاعاتتان را پیش از تصمیم به حمل اثاثیه منزل به هلند کامل و دقیقتر کنید و با اطمینان و اتفاق نظر بیشتری اقدام به ارسال وسایل نمایید.

 

هزینه حمل اثاثیه منزل به هلند

حمل زمینی و هوایی برای ارسال اثاثیه به هلند از کجا انجام می شود؟

حمل و نقل زمینی به هلند از شمال غربی کشور مانند مرز غری کشور بازرگان صورت می گیرد. ارسال لوازم منزل هلند معمولا با کانتینرهایی با سایزهای 20 فوت و 40 فوت صورت می گیرد که حجم معمول کانتینر 20 فوت حدود 30 متر مکعب و حجم کانتینر 40 فوت حدود 60 متر مکعب است.

حمل و نقل هوایی طبیعتا از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام میپذیرد. تمامی مراحل پیش از این ارسال از بسته بندی گرفته تا سمپاشی دقیق بار بایستی به صورت تخصصی و دقیق صورت پذیرد. همچنین در برخی از کشورهای اروپا مانند فرانسه و یا انگلستان تنها برخی از فرودگاه ها مجوز دولتی دریافت بار را دارند. تعداد فرودگاه ها و اطلاعات مربوط به آنها با توجه به شرایط خاصی مانند تحریم ها و یا مقررات متغیر و غیره ثابت نیست. برای آگاهی دقیق از این موضوع میتوانید با همکاران ما مشورت نمایید.

نکته: حداکثر ظرفیت وزنی معمول برای کانتینرهای معمولی 20 تن است.

نکته: مدت زمان ارسال اثاثیه به هلند به طور عادی بین 10 الی 15 است.

 

هزینه حمل اثاثیه منزل به هلند چقدر است؟

در ارسال لوازم منزل به هلند برای بسیاری از مشتریان عزیز این نکته که هزینه های این ارسال اثاثیه چه  مقدار است اهمیت بسیاری دارد. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به هلند به چیزهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهرهای محل ارسال بار و … بستگی دارد.

برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به هلند، کارشناسان ما به صورت رایگان و بدون هزینه به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه برای حمل به هلند می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به مشتریان گرامی حمل بار خارجی اعلام می کنند. با ابن حال اگر برای کارشناسان ابتکار ترابر پارسا امکان دسترسی به محل اثاثیه  و همچنین منزل وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست.

نکته: اگر شما در شهرستان هستید و قصد ارسال اثاثیه منزل به هلند را در ذهن دارید، تنها کافیست با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه ی و اعلام وزن و حجم حدودی وسایل به کارشناسان، یک برآورد کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود به هلند انجام دهید.

برای بررسی دقیق هزینه های حمل اثاثیه ازکشور ایران به هلند، هر زمان در طول هفته و یا روزهای تعطیل با شماره تلفن 45513 021 تماس حاصل کنید.

 

آیا هزینه ارسال وسایل خانه به هلند از شهرستان ها بیشتر است؟

از آن جایی که باید اثاثیه منزل در باربری زمینی داخل کانتینرها و در باربری هوایی به صورت پالت چوبی و فلزی جاسازی گردد و سپس برای انجام امور گمرکی به تهران منتقل شود، لذا ارسال وسایل خانه به هلند از شهرستان های ایران مقدار هزینه یشتر از ارسال از تهران هزینه در بر خواهد داشت. علت این کار هم مقدار مسافت بیشتر است که کانتینر بایستی اثاثیه را تا شهر تهران حمل کند. به هر حال وسایل پیش از ارسال به فرودگاه امام خمینی و یا مرزهای غربی کشور بایستی در شهر تهران بررسی شود.

در این خصوص هم جای دلواپسی نیست. پیش از شما برای ارسال وسایل خانه به هلند بسیاری از دوستان ما از شهرهای مثل مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و … با هماهنگی قبلی و طی کردن مراحل پیشنهاد شده، اثاثیه خود را به صورت امن و تضمین شده به کشور هلند ارسال کرده اند.

 

10 مراحله اصلی ارسال اثاثیه به هلند

به هر صورت متوجه شدیم برای اسباب کشی به هلند چه خوب  است از راه زمینی یا هوایی استفاده کرد و همچنین از هزینه ارسال اثاثیه به هلند اطلاعات شفاف کلی پیدا کردیم، در ادامه به بیان مراحل حمل اثاثیه نیز می پردازیم.

به طور کلی حمل اثاثیه منزل به هلند چند قدم اساسی و مهم دارد که این مراحل کار به شرح زیر اند. قابل ذکر است که تمامی این مراحل توسط خدمات ابتکار ترابر پارسا با دقت بالا و با نظارت کامل از طرف شما انجام میشود.

 

1. بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به هلند

در این مرحله اثاثیه منزل شما از قبیل سرف، مبل و یا هر وسیله دیگری مورد بازدید و بررسی قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده می شود. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به هلند نیز ماقبل از بسته بندی و بارگیری به شما اعلام میشود.

اخطار: حتما پس از بازرسی و پیش از تحویل اثاثیه برای ارسال به هلند در خصوص هزینه حمل اثاثیه منزل به هلند اطمینان خاطر کسب فرمایید. در واقع بایستی گفت هیچ هزینه پنهان، پوشیده و یا غیرقابل پیش بینی در صورت اجام دقیق اصول بسته بندی وسایل منزل و مراحل قانونی نبایستی به فرد تحمیل گردد.

نکته: کارشناسان با سابقه ما بایستی در زمان بازرسی محموله، ضمن تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی به هلند با توجه به حساسیت اثاثیه و ارزش کالا، نسبت به تعیین نوع روش حمل (زمینی یا هوایی) و همچنین انتخاب شیوه بسته بندی اسباب و اثاثیه (جعبه چوبی، کارتن، نایلون حباب دار، با گونی، صندوق فلزی، پالت چوبی و غیره) اقدام نمایند.

 

2. تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به هلند

در صورت حمل اثاثیه منزل به هلند مانند مبلمان، لوازم آشپزخانه، پیانو … به صورت هوایی بارها بر روی پالت بسته بندی میشود. در صورت ارسال با تریلی و زمینی نیاز به بسته بندی و چینش بار در کانتینر برای اعزتم به هلند است.

پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینر مناسب که باید اثاثیه شما داخل آن قرار بگیرد و به هلند ارسال شود تخمین حدودی زده شده و اعلام مییگردد. قابل ذکر است که خدمات بین المللی ابتکار ترابر پارسا دو نوع کانتینر 20 فوتی و 40 فوتی برای ارسال اثاثیه منزل به هلند در اختیار مشتریان عزیز خود قرار داده است که به شرح زیر میباشد.

نکته:

  • طول یک کانتینر 20 فوتی 6 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 مترست.

حمل اثاثیه منزل به هلند

 

  • طول یک کانتینر 40 فوتی 12 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 مترست.

حمل اثاثیه منزل به هلند

 

خوب است بدانید کانتینرهای 20 فوتی HEAVY DUTY تا 26 تن و کانتینر های 40 فوت HIGH CUBE تا 2/60 متر ارتفاع سقف قابل بارگیری هستند. در مواردی که به دلیل وزن و یا حجم زیاد محموله های اثاثیه امکان بارگیری بار به کانتینرها امکان پذیر نباشد هم می توان از کانتینرهای OPEN TOP که از بالا و سقف قابل بارگیری هستند و یا از کانتینر های FLAT RACK در سایزهای مختلف و در شرایط مختلفی استفاده نمود.

 

3. انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

یکی از مهمترین و حساس ترین موارد ارسال لوازم منزل به هلند به صورت زمینی یا هوایی، مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به هلند است. هرگونه سهل انگاری یا خطا در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها در این شرایط، سبب آسیب دیدگی لوازم منزل شما خواهد شد و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل نیز به خسارت های اضافی فوق اضافه میگردد.

ابتکاربین الملل با بکارگیری کادر حرفه ای و کار آزموده یکی از بهترین و با کیفیت ترین امکانات مورد نیاز را جهت بسته بندی لوازم منزل شما جهت ارسال به کشورهای هلند و دیگر اقصی نقاط جهان با کمترین هزینه ممکن را در یک مجموعه با سابقه گرد آورده است.

 

4. تهیه لیست بسته بندی

از دیگر موارد حتمی که سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت و یا هزینه های اضافی میشود، عدم توجه در تهیه لیست بسته بندی اسباب است. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری دقیق کالا و ترجمه به زبان کشور مقصد در لیست جداگانه ای، جهت ارائه به گمرک مبدأ و مقصد آماده گردد.

نکته: توجه کنیذ که نسخه ترجمه لاتین لیست اثاثیه منزل برای ارائه به گمرک مقصد ضروری و لازم است.

تمامی مراحل بسته بندی و تهیه لیست اسباب منزل برای ارسال به هلند و کالاها توسط نیروهای زبده این شرکت انجام و در اختیار صاحب کالا قرار میگیرد.

 

5. امور سمپاشی و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی

با توجه به قوانین وضع شده برای ترخیص کالا در بسیاری از کشورها تمامی اسباب و اثاثیه ارسالی به ویژه بسته بندی های ساخته شده از چوب خام، پالت و سایر مصنوعات چوبی باید ابتدا در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های مخصوص سمپاشی کالا در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شود و گواهی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های دفع آفات نباتی معتبر برای ارسال به هلند صادر شود.

اخطار: عدم انجام امور سمپاشی و نداشتن گواهی نامه های معتبر بین المللی در هلند منجر به پرداخت جریمه ی سنگین شده و بعلاوه هزینه قرنطینه و انجام امور سمپاشی نیز به هزینه های مذکور فوق بر مشتری اضافه میشود.

در صورت نیاز همچنین تمامی مراحل فوق با هماهنگی این شرکت توسط شرکتهای مجاز و معتبر صورت میگیرد.

 

6. بارگیری بار و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا فرودگاه امام خمینی

بارگیری در کانتینر و ارسال آن را به گمرک غرب تهران مرحله بعدی ارسال زمینی اسباب و کالا به هلند است. درون گمرک هم چیزهایی مانند بازرسی، تخصیص تگ، بررسی لیست اثاثیه و … انجام می شود.

همچنین در صورت ارسال هوایی اثاثیه، محموله اثاثیه با وانت یا کامیونت به فرودگاه امام خمینی(ره) جهت پرواز به شهرهای کشور هلند فرستاده میشود.

 

7. انجام تشریفات گمرکی و فرودگاه و بازرسی توسط سگ مواد یاب

از کارهای مهمی که درون گمرک برای ارسال اثاثیه به هلند انجام میپذیرد، بازرسی اسباب و لوازم منزل به خصوص توسط سگهای مواد یاب میباشد. پس از بازرسی اثاثیه، وسایل مجدد درون کانتینر بار زده شده و کانتینر به صورت کامل پلمپ میشود. این پلمپ تا آخرین مرحله که تحویل بار در مقصد است، به هیچ وجه باز نخواهد شد.

همچنین در مرزهای زمینی و یا قبل از بارگیری در پرواز بارها از طریق اسکن های X-Ray جهت بررسی بیشتر در فرودگاه ها وگمرک ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

8. صدور بیمه نامه معتبر بین المللی پیش از حمل لوازم منزل به هلند

در این قدم از حمل لوازم منزل به هلند مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی برای ارسال اثاثیه به هلند با مشارکت شرکت های باربری بین المللی و شرکت های بیمه صادر می گردد.

نکته: بیمه و شرایط آن بر اساس ارزش بار شما به صورت تخمینی لحاظ میشود. یعنی از شما پرسیده می شود ارزش ریالی اثاثیه منزل شما چقدر میباشد. سپس با توجه به مقدار قیمتی که شما اعلام میدارید، به ازای هر یک میلیون تومان ارزش کالای مربوطه، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته شده و با توجه به لیست بسته بندی اعلام شده، پیش از حمل لوازم منزل به هلند بیمه نامه ذکر شده صادر شده و ترجمه نیز می گردد.

 

9. صدور بارنامه و تکمیل مدارک برای ارسال اثاثیه به هلند

یکی از آخرین مراحل ارسال اثاثیه منزل به هلند توسط باربری ها در ایران از جمله باربری ما که بسیار هم حائز اهمیت است، صدور بارنامه زمینی و هوایی برای ارسال اثاثیه از طریق مرزهای غرب کشور به کشورهای اروپایی مانند هلند است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر و بار به آن تعلق دارد صورت خواهد گرفت.

همچنین بارنامه بار هوایی نیز به همین صورت و با هماهنگی شرکت های ترابری بین المللی صورت میپذیرد.

 

10. پیگیری آنلاین پس از ارسال لوازم منزل به هلند

این مرحله در صورت ارسال هوایی و یا دریایی اثاثیه خود، میتوانید به صورت آنلاین و از طریق وب سایت ما و با لینک ارسالی به شما پس از حمل وسایل منزل به هلند محموله را در هر لحظه رهگیری نمایید.

پرسش و پاسخ:  برای پاسخ به سوالات خود میتوانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید.

ابتکار ترابر پارسا با کمال میل پاسخگوی شماست.

مخاطب عزیز: “ارسال پستی نداریم” و هیچگونه سوال در خصوص ارسال پستی “پاسخ داده نخواهد شد”

تماس با دفتر: شنبه تا چهارشنبه 8/30 صبح تا 5 عصرپنجشنبه‌ها تا 12/30 ظهر

88552301 021            45513 021

تماس موبایل: شنبه تا پنجشنبه 8/30 صبح تا 9 شب

“” 1627 343 0912 “”

 1592 294 0910

پیام در واتسپ: پاسخ دهی در اسرع وقت

1627 343 0912

09216092986

نکته مهم: از اقدامات بدون هماهنگی مانند حمل بار به فرودگاه و یا گمرک، اقدام به سمپاشی وسایل و یا بسته بندی کالاها بدون مشورت جدا خودداری نمایید. موارد این پست صرفا برای آشنایی شما با فرایندهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *